Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Burzy, termíny a stránky burz

Dovolil jsem si seskupit odkazy do úvodního příspěvku. Prosím o přesunutí informací z původního vlákna do tohoto, máte-li zájem (např. bližší info o Terranofauně v Trnavě 15.10. apod.) do 1 týdne - tedy do čtvrtka 6.10. Poté původní vlákno odšpendlím.
Díky.

Brno - faunahobbybrno faunahobbybrno.webnode.cz
Budapest - Terraplaza www.terraplaza.hu
Budapest - Terrarisztika www.terrarista.hu
České Budějovice - teracb www.teracb.wz.cz
Hradec Kralové - Aldis kalendar-akci.html
Jihlava - tera-aqua-flora tera-aqua-flora.webnode.cz
Kroměříž - akvakm akva-tera-trhy
Košice - akvatera kosice.akvatera.sk
Liberec - faunatrhy www.faunatrhyliberec.wz.cz - pozor, nové prostory Babylon
Plzeň - zootrhy www.zootrhy.wz.cz
Praha - Novodvorská www.zooburza.cz
Praha - Terrabazar www.teraristika.cz
Praha - Živá Exotika www.zivaexotika.cz
Prešov - terapresov www.terapresov.freevar.com
Ostrava - aquaterra www.aquaterra.cz
Ostrava - faunatrhy www.faunatrhy.cz
Ostrava - teraburza www.teraburza.cz
Strakonice - teraburza teraburza.ic.cz
Trnava - AkvaTera trnava.akvatera.sk
Trnava - Terrano Fauna www.terranofauna.eu
Zlín - hobbyexotikazlin hobbyexotikazlin.wz.cz - v současnosti nejede
dovolil jsem si do seznamu přidat aquaterra burzu v Ostravě (carlos) (Arutha) (Arutha)

Seznam je už delší dobu neaktualizovaný. Loni 10.10. jsem tady prosil o změnu adresy na burzu v Českých Budějovicích, že ta uvedená je po starém pokusu jiných pořadatelů, ale bez reakce. Zakladateli vlákna jsem psal taky, bez reakce. Asi by to vlákno chtělo pomalu odšpendlit, takhle to je medvědí služba.

Hezky den. 19.5.13 se kona v Hradci Kralove vystava, jenom nevite, zda lze tam koupit hezke vybavene terarka? Schanim pro Phelsumu M. Grandis , tak jeslti mam jet akoupit si ho (ci objednat na netu). Mam vybrano Exo Terra 45x45x60 za cca 1700Kc, coz s vybavenim ktere ma, si myslim neni uplne spatna cena.

Chtel by jsem totiz nekde koupit komplet a tak si rikam zda si pockat na tu burzu.

Dekuji za info