Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 Krajty královské - terárium

Ahoj, chtěl bych se zeptat jak velké terárium bych potřeboval pro 2 krajty královské, mám zatím jednu (letošní mládě 40 cm)
A v prosinci si chci na burze v Plzni koupit opačné pohlaví a začít množit.
takže jak teda velké terárko pro 2 krajty až budou 3 roky staré ( pohlavní dospělost krajt 3 roky )

mám terárium o rozměrech : výška - 120cm
šířka - 100cm
hloubka - 45cm

myslíte že by to mohlo stačit ? Nechce se mi dělat nové ještě jednou tolik větší.

Díky...
Změna předmětu, původně: 2 Krajty Královské - Terárium (Aurifer)

loading...

Velikost bude stačit. Když má metr na výšku, tak to vidím na dvě police v jiné výšce, silné větve a bude to ok. Ono jak se říká, že nevyužijí vyšší terko není až tak docela pravda. Mně působí všechny regiusky na silných větvích, nebo policích často. Metr je sice zbytečně moc, ale....

čím větší prostředí tím víc vyroste!

aby mu pak z ty reginy nakonec nevyrostla tmavka :-)
K tazateli - vzhledem k tomu, ze mas jeste mlade, tak na mnozeni je jeste casu dost. Takze pokud nemas druhou krajtu od toho samecho chovatele, rozhodne bude rozumnejsi poridit spis druhe oddelene mensi karantenni terarko.