Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Útěk hada nebo kanibalismus?

Zdravím,
mám takové dilema zda mi utekl had a nebo ho sežral ten druhý ... Včera jsem přijel po pár dnech domů a v teráriu mi schází jeden had(sameček cca 5 měsíců). Guttky spolu sdíleli jedno terárium zhruba dva měsíce a nikdy jsem neviděl sebemenší náznak napadání. Než jsem odjel na těch pár dnů pryč, tak oba hadi žrali, po mém příjezdů je zbylá hadice(samička cca rok) zakalená. V teráriu jsem našel jen jedinou skulinku, ale docela pochybuji, že by se jí i ten můj prcek procpal. No uvidíme, buď se ukáže nebo ne ... Co si o tom myslíte? Útěk nebo kanibalismus?

Tak, přítelkyně právě s křikem a brekem vyběhla z pokoje, had se vyvaloval v tašce se špinavým prádlem ... a dokonce v ložnici kde se jinak než dveřmi dostat nedá a ty jsou úplně natěsno. Jakou já mám radost :-) U přítelkyně to zase vypadalo na infarkt ]:)