Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama porad hrade

Dobry den, mam dotaz ohledne me agamy. Posledni dobou hrabe u misky na vodu. Jsou ji dva a pul mesice ma 25,5 cm,terarium je 80×60×40 velke, je tam uvb zarovka, jedna na osviceni a jedna pod kterou se vyhriva. teplota je 30 stupnu a pod vyhrivaci je 45 stupnu. Je mozne ze to nic neni, ale radsi se chci ujistit. Dekuji predem za odpoved.

Pokud tam nema nikde min nez 30 tak nejspis jen hleda chladnejsi misto. Je dobre mit v terariu teplotni gradient aby si mohlo zvire vybrat co mu vyhovuje. V odchovne treba mame od nejakych 25 do cca. 32-33°C, vyhrevne misto neco pres 40.

(muze s tim byt problem u spatne vetranych terarii)

jinak ale - proste nekdy hrabou i jen tak ;)