Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem smrt gekončíka

v pátek jsem si přinesl od zkušeného chovatele gekončíka, odmítal potravu,ale bral jsem to na lehkou váhu ptž byl v novém prostředí, bohužel nám gekon po 3 dnech co jsme si ho přinesl umřel:-( newíte čím by to mohlo být ?

V čems ho měl? Napiš hlavně teplotu....za předpokladu, že zvíře bylo při koupi zdravé, tak jediné co mě napadá jak ho za 3 dny zabít je vystavit ho nějakým teplotním extrémům.

Jak vypadal (neptám se na varietu, ale na zdravotní a výživový stav), když jsi ho kupoval, nemáš fotku?

byl v dobré kondici, předchozího majitele bych z toho asi nevinila...ale taky mi přijde, že to terárko muselo být přetopené, nebo mláďě nějak nastydnout. Nemělo ten substrát nalepený v tlamičce a v nose? My tenhle červený písek jednou koupili a byl to nějaký sajraj namíchaný s jemnou antukou, zvířatům to v tlamkách dělalo beton. Ty květináče co tam měl byly nové, nebo použité a předtím v nich byly kytky?

tak on ten písek se mohl nalepit v předsmrtné křeči, ale taky nemusel. Každopádně to se už asi nedozvíme. Ono bez pitvy je to takové věštění z křišťálové koule. Co se´týče těch podmínek, tak ty mohly být lepší, ale myslím že na to, aby se zvíře za 3 dny umořilo by to stačit nemělo.

tak ono pokud to byl ten sajrajt, co jsme koupili oněhdá my, tak by mě zas tak nepřekvapilo, že mu to ucpalo nos a tlamku. To bylo hrozný svinstvo, měla s tím problém i větší zvířata, než mládě gekončíka. Když ten písek navlhčíš, neudělá takovou tvrdou, kompaktní hrudku?