Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Entomologia na SR

zdravim, chcel by som sa opytat ci je niekde na SR, pripadne CR stredna alebo vysoka skola zaoberajuca sa entomologiou, zaujima ma hlavne arachnologia. nieco som hladam, ale fakt som nic na nete nenasiel. mozno som hladal zle :-[:-[:-[ .

dakujem.

Ahoj, na více školách jsou přírodovědecké fakulty, kde je i studium entomologie nebo arachnologie. Určitě to jsou tyto školy: UK Praha, JU Č. Budějovice, MU Brno, UK Bratislava, UP Olomouc a další.
Já pracuji na UHK a zabývám se právě entomologií. Samostatné studium entomologie nebo zoologie nemáme, ale na těch školách, které jsem napsal, určitě je.