Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem terárium 40x25x25

Dobrý den,
rád bych se zeptal zda by mohli být v terárku 40x25x25 s pozadím a světlem
gekončíci noční nejlépe skupina 1.2 nebo 1.3 aby se tam nemačkali

myslíte, že by to šlo?

DĚKUJI ZA ODPOVĚDI :-)

loading...

V tomhle terárku by mohla být skupinka Paroedura androyensis nebo P. vazimba, to je zvíře celkem podobné gekončíkům. Na hraně je třeba pro scinky rodu Chalcides (např. C. sexlineatus). Ještě by tam mohlo ledacos, ale záleží na větrání, otvírání atd.