Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Začátečník - osvětlení terária

Mám agamu vousatou, v teráriu 80x45x50 a v něm žárovku Intense basking spot 50W.. Potřebuji k tomu ještě nějaké jiné osvětlení? Paní na prodejně, kde jsem terárko kupovala říkala,že toto stačí, někdo říká, že ne.. Díky moc za rady..

ne nestaci, to je dobre jen jako zdroj tepla, nic vic (a bodovka z elektra za dvacku by poslouzila naprosto stejne). Pridat 60cm zarivku (75cm tam asi se svitidlem nevleze) jako zdroj svetla, "UV-B" usporku (Lucky Reptile Coppact UV Sun, ReptiGlo 10.0 compact a pod.), a protoze to vse = i dalsi tepelny vykon tak nejspis i vymenit tu bodovku za slabsi. Je tady o tom toho napsano vice nez dost...