Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s pozadím

omlouvám se, že pořad otravuji, ale mám menší problém s pozadím...

1)vytvaroval jsem pozadí z polistyrénu
2) natřel herkulesem a posypal pískem
3) nátěr průhledným lakem na dětské hračky

dělal jsem to podle návodu na iternetu...
problémem je, že jsem ho ted porosil a začalo praskat
zajímá mě co jsem podle vás udělal špatně a jesi to nemuže nějak ublížit chovancům..
za odpovědi moc díky

No já mám postup: polyš+lepidlo na obklady (radši šahám po flexi) a finální vrstva Duvilax(technický herkules) a posypat pískem nebo čímkoli klidně i víckrát do paloudárka bych s tím ale nešel, ba jak někdo psal na totální vlhko to odolný není, ale u phelsum nebo ciliátů ok. Stejně jde použít i Sportakryl- je na hračky a styk s potravinami, ten je trochu odolnější ale je taky vodou ředitelnej.