Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cvrček v bytě !!!

Ahoj,prosímvás,nějak mi zdrhl cvrček a teď už 4 noci nespím ,protože celou noc vždycky otravuje s cvrkáním a to tak ,že za celou noc nepřestane.Máte nějaké způsoby ,jak ho odchytit ,zabít anebo jinak zneškodnit?Děkuju.Michal

Tvoje starosti bych chtěl mít :-). Nedávno mi prcek vysypal bednu s litrem cvrčků. A ještě ke všemu s ní došla do obýváku.... Cvrčci jsou všude, z prvního patra se dostali až do sklepa :-D.
Pokud nechceš použít chemii, tak cvrčka budeš muset zkusit odchytit. Nebo si pořiď kočku. Ze začátku, než si na ty cvrčky zvyknou a začnou je ignorovat, je lověj celkem bezpečně.
Nebo si budeš muset zvyknout. Vsugeruj si, že to je jako na dovolený, třeba v Chorvatsku :-D:-D

Ta svině je zalezlá pod stolem ,kde je asi 3mm škvíra! :D Kdyžtak to istí špunty do uší :) Ale přece je něco musí zabít ne ? Bratr už mě vyhání z baráku a se třema gekončíkama a terárkama :D

Nám tedka uteklo cca 2000-2500 malich cvrčku (domacích). Máme vlastní chov bananaku tak sme nemohli použit chemii tak sme museli odsunout všechen nabytek v domě a všechno povysavat. Zabralo nam to celi den :-). Je to asi nejlepší řešení všechno povisavat když vam utečou.

ale houby, pokud nemáš ty nohy z nábytku z nějakýho semiše, tak se nic nestane, normálně tam špricni ten Biolit ;-)

Mně kdysi ještě u rodičů utekl cvrček, dostal se do kotelny a vyřvával tam někde za kotlema jak protrženej, otec z toho byl na prášky :-D. To jsem si vyslechla lichotivých slov :-). Sice jsem to tam tehdá vystříkala všim možným, ale LP cvrček tam vyřvával několik měsíců, přecejen dříve ty prostředky asi nebyly tak účinné než teďka :-D Jinak když jsme se před 2 rokama stěhovali, tak jsme barák vystříkali normálně biolitem, nic to nikde nepoškodilo a odstranilo to jak uprchlý krmný hmyz, tak snovačky :-)