Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Objimka zarivky

Dobry vecer muzu do teraria na prichyceni zarivky hodin normalni obyc objimku nebo ten kryt co je treba v kuchyni?nebo tam musim davat naky specialni stmivace na T8 nebo co??si myslim ze hlavni je zarivka a ne objimka ne?? :)

To,že se to normálně používá je jedna věc,někdo taky používá místo pojistek hřebíky ale druhá věc je jak je to dobře.Osobně bych sehnal patice s vyšším krytím minimálně IP 44.Teďka už se mi nic na netu hledat nechce,zítra,když si vzpomenu něco najdu.ALE k těm paticím musíš mít ještě ten předřadník.To je Ti asi tak nějak jasné že ?
Napadá mě ideální výrobek se kterým by sis ušetřil hromadu času :

http://www.robimaus.cz/cs/predradniky-a-patice-na- zarivky/539-exo-terra-light-cycle-stmivac-2x20w-01 5561222419.html

Má to patice na dvě zářivky takže klidně jedna s UV složkou a druhá dosvicovací např Sylvania Activa k tomu nákou bodovou žárovku na vyhřátí a mohlo by to byt ok ? Podle mě to ani zase až tak drahý není a Ty se vyhneš nejakejm experimentum na zvířeti.

OHLEDNĚ SLOŽENÍ SVĚTLA PŘESNĚ NEVÍM ZDA JSEM TI DOPORUČIL DOBŘE,na ještěry-světlo jsou tu jinčí kapacity a já přesně nevím jaké má tato agamka nároky.Snažim se Ti jen pomoct po technické stránce věci.