Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem davkovaní vitaminu

Ahoj,budu kupovat 3 vousatky velké asi tak 20cm, zajímalo by mě jaky mate nazor na vitaminy a doplnky stravy - Biomin H , Plastin , Roboran H .A dále jaké je vhodné dávkovaní či jak často je jim podávat?
Děkuji vám

Osobně používám i tu sépiovku, ale víceméně jen proto, že jí mám ještě z doby začátku chovu. Občas tím sypu zelené v zimě. Rozhodně už další drtit nehodlám, daleko pohodlnější je výše uvedená kombinace a navíc udělá lepší službu, než samotná sépiovka. ;-)
Rozhodně tím ale nic nezkazíte, zároveň to však nenahradí kvalitní podmínky chovu-dostatek světla, tepla a pestré stravy.
Ono totiž pro chov pogon se dají využít i uplně běžné, dostupné věci-v létě sluníčko a od jara do podzimu pampelišky. Pokud to vezmu ad absurdum, tak tohle je polovina úspěchu.. ;-)