Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pralesničky-kura z borovice

Zdravím
Mám zaběhnute paludarium a chtěl bych do něj nějake pralesničky.Chtěl jsem se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti ze substratem pro pěstování orchidei jako materialem na dno.Je to drcená borová kůra a docela dobře to drží vlhkost.

Děkuji za odpovědi

To by rozhodně dobré nebylo. Já ji kupuju v teraristických obchodech ve velkých pytlích, tak tam mám jistotu, že do toho žádný hnojivo necpou. Ještě jestli v tý půdě pro orchideje nebudou nějaký houby? Myslím nějaký ty symbiotický, netuším, co by to v terárku udělalo, snad teda to nijak neškodí, ale fakt nevím. To mě jen tak napadlo.