Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakého savce, který by nahradil králíka?

Zdravím, zakládat jsem nechtěla, nicméně...

Kamarád by chtěl poradit, jakého savce by si domů mohl pořídit místo králíka, který to má za pár. Vlatnosti obdobné králíkovi, to jest aby mohl být pouštěň po bytě a byl čistotný. Protože se o hlodavce až tak nezajímám nejsem schopna mu poradit. Jedná se o člověka zodpovědného. Děkuji za návrhy.

PS: ne psa či kočku :-)

Zmiňoval se o psounovi, ale to se mi moc nezdá :-)

Boom

ahoj babo:-),ty která věčně čumíš do koule a zkoušíš čumět za roh nevíš???:-D no tuto snad nejni pravda.
vycházím:z Vlatnosti obdobné králíkovi, to jest aby mohl být pouštěň po bytě a byl čistotný.tak to bych věděl.;-)
Jedná se o člověka zodpovědného.(jedině dobře)
Hele Jani tuten tvor vydrží při dobré péči hooodně.;-)
ze začátku se trochu rozkrmit,ale pohoda;-)
watch :-D

Ad Boom:
Tak at si nejdriv poridi 0.1 H.sapiens... Ale pouze od zodpovedneho chovatele - ne nekde na burze od prekupnika, nebo na inzerci po netu od "solidni" firmy :-D
Navic se da vybirat z prehrsle plemen - jsou bojova, okrasni, uzitkova, atd... Obcas se i nejaka ta barevna mutace vyskytne a ani hybridi nejsou vzacnosti... V nejhorsim i nejaky ten utulek neco lepsiho nabidne :-D
A pri trose snahy, dobre vule a nejakem tom casu venovanem vycviku se to da ochocit a neco naucit. Vetsinou jsou cistotne (lulat i kakat chodi na 1 misto), pri spravne peci nesmrdi, byt dokazou dokonce i zutulnit (ale bez dohledu i pekne zlikvidovat), ale je potreba to pohlidat, jinak mazec katastrofa hirosima hadr... Je proste nutne se jim venovat... Da se i vencit a pri spravne peci a reprezentativnim kuse nejeden soused zavidi... :-D