Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Snesou se dvě samice Gekončíka nočního s rozdílným věkem?

Dobrý den.
Mám gekončíka nočního samici stáří 7 měsíců. Terárium 60x30x30 podmínky správné pro chov.
Kamarád ruší svůj chov a mám možnost od něj zdarma mít samici gekončíka nočního stáří cca 3 roky.
Snesou se tyhle dvě holky u sebe s tímto rozdílem? Nebo bude ta mladší utlačovaná? Nechtěl bych jim nijak ublížit.
Děkuji za případné odpovědi.

Děkuji za rychlé odpovědi :-)
Ještě si to pořádně promyslím a porovnám ty velikosti a pak se uvidí.
Jinak mě teda prvním pohledem ta starší přišla na délku stejná ale byla o něco mohutnější v těle a hlavu samozřejmě taky mohutnějšíší..