Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousatá x Varan ostnoocasý

Zdravím,
chtěl bych se zeptat jestli někdo náhodou nemáte zkušenost s chovem těchto dvou ještěrů dohromady. Někde sem se dočetl, že se můžou chovat spolu. Popřípadě co si o tom myslíte. Oba tito ještěři se mě líbí, mám terárium 200x60x60 a na další terárko už bohužel není místo...
Díky za odpovědi :)

Jo já to chápu, že humor je lepší varianta. :-)
Jen mě trochu štve flame skoro ve všech vláknech. Např. Živá Exotika a lidi se tam teď baví o zbraních.
Možná jsem moc rozmlsaný, protože jsem na více forech a tam se to nekompromisně BANuje.

Ať žije komunismus!

A tohle mě na tom sametu štve nejvíc ....
Chlapče, nevím, co jsi viděl a co jsi zažil, ale za tyhle slova bych tě poslal na 2 měsíce na ozdravný tábor na Kolymu, jako každého, kdo velebí bolševika. S veškerými právy a povinnostmi, které tam byly. A protože jsem v podstatě lidumil, poslal bych tě tam v létě.....