Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousatá x Varan ostnoocasý

Zdravím,
chtěl bych se zeptat jestli někdo náhodou nemáte zkušenost s chovem těchto dvou ještěrů dohromady. Někde sem se dočetl, že se můžou chovat spolu. Popřípadě co si o tom myslíte. Oba tito ještěři se mě líbí, mám terárium 200x60x60 a na další terárko už bohužel není místo...
Díky za odpovědi :)

Víš jak, ono to je fakt těžký. Takovýto dotaz jsem za poslední půl rok jenom já odpovídal snad 10x. Z principu je to pitomost, budiž, nemusí to každýho napadnout, ale každý by měl mít aspoň dost rozumu na to, že nejdřív použije nástroj zvaný vyhledávač a až když neuspěje tak se zeptá. Je to tu opakováno pořád dokola a stejně to nikdo nerespektuje. Tak se pak holt nemůže divit, že dostane rýpavou odpověď. Mimochodem nikdo z něj nedělá debila, prostě jsme sem chtěli vnést trošku humoru ;-)

Jo já to chápu, že humor je lepší varianta. :-)
Jen mě trochu štve flame skoro ve všech vláknech. Např. Živá Exotika a lidi se tam teď baví o zbraních.
Možná jsem moc rozmlsaný, protože jsem na více forech a tam se to nekompromisně BANuje.

Nemám k tomu co dodat. Asi jen...
Ať žije komunismus

panáčku, soudě podle tvých názorů toho komanče ani nepamatuješ, tak se s ním tady neoháněj a neplácej nesmysly, ju? ;-)

Ať žije komunismus!

A tohle mě na tom sametu štve nejvíc ....
Chlapče, nevím, co jsi viděl a co jsi zažil, ale za tyhle slova bych tě poslal na 2 měsíce na ozdravný tábor na Kolymu, jako každého, kdo velebí bolševika. S veškerými právy a povinnostmi, které tam byly. A protože jsem v podstatě lidumil, poslal bych tě tam v létě.....

Jsme na veřejné diskuzi. Tudíž sem píšu své vlastní názory a nikomu je nenutím. Jestli máš stále něco proti mě, tak mi napiš na mail: Lumixshop@email.cz a spolu to probereme. Jestli nemáš zájem, tak mě, prosím, ignoruj.

tak ignoruj ty ostatní a nepruď furt. V jedný odpovědi voláš po banování za OT a v další se oháníš komunismem, že ti je upírán tvůj názor. Trochu si to srovnej v hlavě. Většina lidí sem píše svoje názory a ty na ně máš kecy. Myslíš snad, že jediný správný názory tady máš ty? To snad ne...

Ten komunismus. Tomu se říká filosofický humor.
Kde píšu, že je mi upírán můj názor?
Hm... najdi mi, prosím alespoň dva názory, na které mám kecy.
Koho tím prudím? Tebe? Promiň.
Proběhla zde konverzace mezi Radarem a mnou v klidu. Tak proč hned rýpeš? Nenutil jsem tě přispívat.
Mě se líbí, že moje slova docela překrucuješ, jako že volám po banování, upírání mého názoru. Přečti si to, prosím, ještě jednou a raději ani nezkoušej na to odpovídat.
Dominik: Koho urážíš? Ty jsi citlivka? Urazil jsem tě někdy snad? Nejsem si toho vědom. Podle sebe soudím tebe. To platí.

Jen mě trochu štve flame skoro ve všech vláknech

Možná jsem moc rozmlsaný, protože jsem na více forech a tam se to nekompromisně BANuje.

Ať žije komunismus!

Jsme na veřejné diskuzi. Tudíž sem píšu své vlastní názory

Když už jsme u toho, tak skoro všechny tvoje příspěvky tady na poradně jsou OT...Nějakou rozumnou teraristickou radu aby člověk hledal jak jehlu v kupce sena, ty filozofe :-).
Jako příklad lidí do kterých jsi se navezl jsem ti napsal Lumu a teď v tomhle vlákně se zase navážíš do dominika....

Už nevim k jakému temátu se to vstahovalo ale mám tu to....

Tak proč děláš a vlastně všichni tady tvoji radu číslo 2? Nebo snad po sobě neumíš číst? Jak mne můžeš soudit podle pár příspěvků, kde se většinou ptám?
Tady je to fakt o hovně. Jo, najdu si tu pár věci, ale tvoje a reakce všech jsou tak k hovnu, že už to víc snad být nemůže.
Ty se divíš, že porád jsou tu nové a nové příspěvky, co si tu odpovědi najdeš v pohodě za pár minut? Víš ty proč? Zapoj hlavu... Je tu tolik věci, co zdejší slušné, zkušené (tím nemyslím arogantní ****** - styl ty) které jsou vyřešené, tak o čem se chceš bavit novém? Napadá tě snad něco?
Tohle je úroveň fora jak někde na pracáku s cigánama.

A tvojimi prispevkami uroven len a len dvihas;-)

Uz tu bolo X....Y........Z krat opakovane preco su tu take a take reakcie tak casto ake su. Ak tu budes nejaku dobu, sam zistis ake to je, odpovedat kazdy den na fakt debline otazky. A pritom taka ista otazka bude na 2 stranke.

Nikto uceny z neba nespadol, ale 99% ludi najprv zapoji hlavu a nieco si najdu samy. Tych par zvysnych neustale zakladaju dalsie blbe temy a myslia, ze dobry ludia pomozu.Holt, kazdy je dobry len od-do.

Jak to tak vypadá, tak tu asi přestanu otravovat a stanu se zase tichým pozorovatelem. Asi jsem si někdy šťouchnul (ale v některých případech to nešlo neudělat)... Začínám být nějak víc zaneprázdněný, takže si halaly může oddychnout. Jinak spousta statečných válečníků bojujících s větrnými mlýny má můj obdiv (cejna, luma, Radar, danio, Aurifer, boguschak a spousta dalších nezlomných, kvůli kterým sem má smysl chodit...). Víš co, halaly, dej si pořádnou facku. Akorát tu na3-[:-?:-):-x]:)š nesprávné lidi. Svůj názor na tebe tu publikovat nebudu.

Jeden si neodpustím. Filosofický humor si představuji asi takhle:

Filosof se zavře do skříně na deset let, aby si zodpověděl otázku "Co je to život?" Když po deseti letech vyleze, tak vyjde na ulici a potká starého známého z fakulty, který se ho zeptá kde proboha celá ta léta byl.
"Ve skříni," odpoví filosof. "Chtěl jsem si odpovědět na otázku co je to život..."
"A našel jsi odpověď?" zeptá se kolega z fakulty.
"Ano, našel," odpoví filosof. "Myslím si, že nejlépe se dá život definovat pořekadlem, že život je jako most."
"To je všechno hezké," odpoví kolega. "Ale nemohl bys být přesnější? Mohl bys my říct, proč je život jako most?"
"Aha," odpoví filosof po nějaké chvíli přemýšlení. "Možná máš pravdu. Třeba život není vůbec jako most..."

Neboj. My zůstáváme rozhodně v kontaktu.;-)

Tak to určitě je třeba tu záplavu nějak zvládnout. Jen mi někdy přijde, že to občas nemá smysl. Navíc se nechat otravovat lidmi, kterým se v životě snažím vyhýbat (kvůli tomu fóra moc nemusím - tohle je jediné, kam chodím). Úplně samozřejmě nezmizím. Válčit se musí.]:( Jinak díky za pochvalu. Nic převratného na mém působení ale neshledávám. Jsem jen normální amatér s nadšením pro věc. Spíš je tristní ta záplava mudlů, která nebere konce...

To je jasny.. ;-)

Mas mit pravdu, ale bez boje to proste nejde.. Tady nejde o lidi, ale o zivoty tech zvirat, ktery pak hynou zbytecne.. Je mi uplne ukradeny, co si o me mysli nakej takovej vypatlanec, co tady zalozi XY temat o houne.. Sice pusobime trochu jako TP prudirna, ale takovej mudla to pak treba vzda a neprudi nas a mozna ani neudela to, na co se ptal.. (vim naivni myslenka, ale to je jediny co nam zustava) ;-)

Ty se nepodcenuj, myslim si ze si tu za dobu sveho pusobeni presvedcil vice lidi.. ;-) Black metall ist Krieg ! ;-) A zarad se po bok nas Egomaniaku.. :-D

Přesně. Jde o ta zvířata. Ostatně kvůli nim jsem začínal po dlouhé době taky přispívat. Jednou jsem poznamenal, že péče v rukách mudlů nahrazuje přirozenou selekci v přírodě (určitým způsobem a pouze statisticky). Každopádně je to hnusně zbytečný. Když já nemám rád mudlovský přístup k čemukoliv (akorát to odráží zmrzačeného ducha "moderního člověka"). Tak názory těchhle lidí mi jsou též úplně jedno (oni ti lidé jsou mi popravdě jedno ještě víc). Spíš si ale říkám, jestli to je ta správná cesta. Jestli bych ten čas a to úsilí neměl dát ničemu jinému. To není o podceňování se. Jsem opravdu jen nadšený amatér s určitým přístupem. Ale je tu spousta povolanějších a zkušenějších, kteří mají tu vůli psát. To je jenom objektivní zhodnocení toho, jak věci jsou. Nic víc (a nepotřebuji ani ego, ani se podceňovat). Prostě beru věci tak, jak se mi jeví. To občasné pruzení je asi potřeba. Dokud se tu budou objevovat "věci", tak jsem pro jakékoliv řešení. Jsem prostě v životě na určité cestě a mudlové do mého konceptu nezapadají (ať už jde o cokoliv). Takže se je snažím vyloučit ze života jakýmkoliv způsobem.

Ego je velmi zrádná věc. Často člověka nepříjemně omezuje i když si dotyčný myslí, že mu nabízí více svobody... Ego umí zasadit hodně těžké rány. Vím jak to myslíš.:-) Mimochodem, je třeba se i pochválit. To rozhodně.