Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Topná folie

Dobrý den, potřebuji nějakým způsobem zvednout teplotu v tera u užovek červených..přemýšlím o topné folii Ultratherm Viv Strip 11
Topný pás Ultratherm - 15 x 41cm; 11W; 230V, ale nevím, když to dám na dno tera, mám na to rovnou dát ten substrát??? nebo nějakou mezivrstvu?? třeba sklo, nebo dlaždici??? Prosím poraťe..můj mail je marika.zemla@centrum.cz
Předem velice děkuji

Presne používam rovnakú fóliu u gekónov, aj pri šváboch. Normálne dať fóliu pod terárium pod časť ktorú budem vyhrievať, karimatku (alebo 1cm polystyrén) - v mieste kde je konektor urobím vybratie podložky a hrejem. Substrát bez požitia termostatu to vyhrieva na cca 35 st. Pri gekónoch to mám OK, a pri šváboch mám termostat. Fólia mi beží nepretržite 2 roky ... žerie si svojich pár W - oproti žiarovke