Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vylíhlá snůška

Dobrý den, chtěl bych poradit, právě se mi klubou malé agamky z vajec v inkubátoru a chtěl jsem se zeptat, jestli je mám ihned po vylíhnutí dát do teráia či je nechat ještě nějakou dobu v inkubátoru a jak je postupovat s potravou u právě vylíhlých, jakou doporučíte v jakém množství. Děkuji za radu

Jak uz jsou komplet ven z vajec tak prendat do odchovny, odchovnu prvnich par tydnu radej bez substratu. Zrat nebudou hned, ale za 2 az 3 dni, krmit primerene velkym hmyzem 2x - 3x denne tolik kolik budou chtit. A taky nezapomenout 2x denne rosit - primo mladata, pijou tak ze se olizujou. Od prvnich dni muzete nabizet i "zelene" - na prouzky nastrihany polnicek, rukolu (kdyz uz je ta zima a nejde nasbirat "zelene" venku) - nektere to ochotne basti uz od zacatku.