Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vousatka kýve hlavou

První agamka - Chico_26.12.11
Druhá agamka - Sunny_26.12.2011

Už jednou jsem vkládal vlákno kvůli určení pohlaví a obě vypadají na samičky, ale ta větší, Sunny, občas začne salutovat a hned na to kývat hlavou stejně jako kdyby se chtěla pářit. Nevím, jestli to dělá na mě nebo na druhou menší agamku (Chico). Ta menší se jí vůbec nevšímá, snad jen jednou se po ni rozbehla a zacla ji kousat do krku, ale nebyla to reakce na kývání, jenspontální rozběh a zakousnutí se. Presto myslim, ze se pri kývání hlavou dívá na tu mensi agamku, můžou se k sobě takhle dvě samice chovat ? Je to jen nějaký způsob dorozumívání mezi samicemi ? Nebo je pravdepodobnost, ze ten mensi je samecek, ikdyz tak vubec nevypada ?

loading...

díkes, nuja porad doufam a cekam az povyroste :-D Jinak jak je to s lezenim na zada, byl jsem na tom, žesamice si vždycky lehají na samce a ten je tak necha... ale u me sep orad nemuzou dohodnout kdo na kom bude lezet. Je mozny ze velka samice chce lezet na malym ,ale ten je jeste moc malej na to aby mu to nevadilo xD