Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem agama vousatá problém se stolicí

Ahoj, ten muj chlapec už pět dní neudelal ani hovinko. Kazdej den dostal tak 8-9 svabiku tak centimetrovych. Vubec nevypada ze by mel nafoukly brisko. Poradily mi že mám zkusit koupel v teplý vodě a masáž bříška a nic nepomohlo.Dnes dostal kapku oleje a vytlacil jen bílej bobek.Prosím o radu.Děkuji Jarda

To bude nejspíš tím, že plazi to nemaj jako savci a nekadí pravidelně. Pokud žere a nemá jiné problémy, tak je zbytečné řešit, že už 5den neudělal kakanec a rozhodně ho k tomu nenutit...vám by se líbilo, kdyby vás někdo nutil kadit, když nepotřebujete?

No tak je to můj první ještěr s za půl roku se to stalo poprvé co nekadil tak dlouho, tak je jasné že mám trochu strach. Takže když mu budu dávat těch 8-9 švábíku neni to moc? Protože nevím co znamená kulaté bříško :-)) on ho má už po čtyrech ale jedl by furt :-))