Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Felsuma madagaskarská a potrava

Dobrý den...potřeboval bych poradit chtěl bych si pořídit párek felsum madagaskarských terárium už mám zařízené a vše okolo ted jen studuji všechno o jejich potrave všude jsem se dočetl čim se živí ale kolik čeho nemohu nikde najít tak prosím o radu např: kolik cvrčků by mít k dispozici za den.?:) Předem děkuji.!:)

Pre párik stačí asi 8 svrčkov na 3 dni. Len psychicky sa priprav že keď sa ti pár nebude dobre znášať tak sa budú biť a môžu si odtrhnúť kožu. Mohol by si sem hodiť foto a rozmery terária?