Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama Vousatá přestává žrát a spíše spí

Dobrý den, mám cca 3 měsíční agamku a posledních 14 dní mi přestává žrát. Cvrčka vezme občas,ale jen když jí vleze před nos(dříve je honila, že jsem se nasmál), teď jí, když nepočítam ty cvrčky, už jen z ruky jablko(obalené v reptivite), ale je to málo :(. Dříve snědla pár kousků jablka + 4-6 cvrčků a jednou za čas zophobase. Vyprazdňovala se normálně, teď taky ale v menší míře, páč nejí no. Teplota v terárku je na topnym kameni nad kterym je ReptiGlo 10.0 13w cca 40-45 °C a nejchladnější místo v rohu je 18.8 °C. Právě do toho rohu si zalezala na spaní,ale když sem rozjel světlo a kamen sama si na něj vlezla, ted už jen občas a jinak jí tam dávam růčo. Nemůže se jednat o zimní spánek? nebo proč nejí? Koupil sem i novou UVB, ale stejný je to pořád. Díky za odpověď.

Dnes je celkem čiperná...a napadlo mi, jestli není možné, že na cvrčky ani zpophobase prostě nemá chuť..protože dneska jedla dost zeleniny a celkem s chutí, ale když sem jí dal cvrčka, tak běhala po terárku, jako by chtěla pryč. Napíchl jsem ho na párátko a, když sem ho dal před pusu, tak uhýbala..nevim co s tím?