Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s určením pohlaví Agamy

Prosím o určení pohlaví, já osobně si nejsem vůbec jistý. Kdyby to nestačilo pošlu jiné foto.

www.uloz.to/12827481/img-0639-jpg
www.uloz.to/12827483/img-0640-jpg
www.uloz.to/12827485/img-0641-jpg
www.uloz.to/12827487/img-0642-jpg
loading...

General LK:podle těchhle fotek to nejde určit...už tu vidím že někdo píše samice a někdo samec.pochybuju že by to z těchle fotek určili:Dzkus fotnout stylem jako TerkaS a víc zahnout ten ocásek:)

TerkaS:s větší pravděpodobností to podle mě bude samička:)jenom by bylo lepší u toho fota ještě víc přihnout ocásek směrem k hlavě a mělo by to jít dobře rozeznat.