Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodej švábů Brno???

Zdravím,

chtěla bych se zeptat, zda někdo nevíte o nějakém chovateli z Brna či blízkého okolí, který prodává krmné šváby (různé druhy a velikosti) a třeba i červíky?
Vím o burzách co jsou v Brně, ale většinou je z pracovních důvodů nestíhám. A ve zverimexu je odmítám kupovat, protože jsou předražení, většinou polomrtví a nebo vyhladovělí čili nekvalitní :/.

Předem moc děkuji za jakékoli tipy!!! :)

Zdravím --šváby blaptika dubia chovám rovněž a myslím si ,že prodej na litry nebo na kila je nefér pro odběratele..jestliže je to prodej na litry ,tak se do litrové míry dají velcí jedinci--- mnohdy už na vyřazení-- s krátkým životním limitem...rovněž tak i prodej na váhu...ovšem každý to vidí jinak,,nikoho tímto nenapadám..já osobně prodávám ve velikosti od 3 cm. za 1 kus -1.50 kč.ze zásady mladé,veterinárně kontrolované,nutričně hodnotné jedince..zdravím a přeji šťastný Nový rok.----Alka