Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousatá-lze nechat vajíčka v teráriu?

Ahoj chtěla jsem se zeptat co se může stát jestli nechám vajíčka v terárku, jde mi jen o dva dny než budu mít volno v práci a budu moct udělat inkubátor. Mohl by je samec sníst? Bude to naše první snůška a nechtěla bych aby se těm malejm něco stalo. Na Agatě jsem si toho všimla tak před 2 dny začali být vidět vajíčka a už jsou i hmatatelná včera poprvé neměla chuť k jídlu a opravdu se bojím že to příjde dřív než stihnu vše sehnat:( Pokud máte někdo rady jak se starat o vajíčka a pak o uplně malé agamky budu za všechny rady moc vděčná už jsem i něco málo vyčetla na netu, ale jestli vás něco napadne tak napište budu moc ráda.Děkuju:)
Změna předmětu, původně: Agama Vousatá (Aurifer)

vložim dotaz sem, nechci zakladat novy vlákno,, už jsem měl letos dvě snůšky, od samice která kladla poprve, pokaždý když jsem vyndal vajíčka, tak byly takovy jakoby zmuchlany (zřejmě neoplodněný), některý byly k sobe přilepeny, používam obyč písek z pískovny,máte podobné zkušenosti?