Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výrobce OSB terárií

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, zda neznáte nějakého spolehlivého výrobce OSB terárií v Moravskoslezském kraji? Krom asi třech nebo čtyřech webových stránek, které má pan Drápal, jsem našel jen jedinného výrobce, který podle web. stránek vypadá celkem spolehlivě. Naneštěstí je ode mě strašně daleko. Doprava by tedy stála hodně peněz. Ale i tak, máte s tímto výrobcem (www.teraria-vyroba.cz) zkušenosti?

Už jsem to tady někde v jiným vláknu psal, ale objednával jsem terárko u Unico-exotic a jsem opravdu spokojený, p. Endlicher se mi snažil ve všem vyhovět popřípadě mi nabídl praktičtější řešení, terárium bylo hotové docela rychle a poměr cena/kvalita úplně super. Jenom doporučuji :-)