Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vaječné škrupiny

Zdravím vás všeckých. Vie mi niekdo poradiť ako najlepšie sterilizovať škrupiny? Viem, že je určite vela spôsobov,ktorý sa vám však najlepšie osvedčil? Dakujem za odpovede.

A este do mikrovlnky, namocit do sava preliat octom a vyvarit a neviem co vsetko....
Vezmem skrupiny. Oplachnem vodou, necham vyschnut a rozdrvim. Bodka. zatial ziaden problem a zvierata sa nestazuju. Kurna, v prirode zvierata zeru a lizu kamene a nikto im ich predpokladam nikdy nepiekol v rure, nepreplachoval horucov vodou ani nic podobne. Este by ich mozno nebolo od veci nejak dochutit a ozdobit...:beer: