Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto venomoid alias devenomizace

Dobry den rad bych si. poridil kobru venomoida.minule jarikal że mam spoustu zkusenosti ale to było abych se vyhnul blbym kecum.prosimy je to legalni vlastnit takoveho hada?? Nechci Ho k machrovani.. rodice mi jedaka nedovoli.venomoidaa ano

Vrať se, až duševně dospěješ do stádia člověka (Aurifer)

Zapomeň! na kobru a cokoliv jineho jedovateho.
Lidi co podporují týrání zvířat by měli jít sedět taky, jako ti, co ty zvířata týrají. Devenomizace neni legální a je brána jako týrání. Tak už s tim neotravuj a radši si dřív něco přečti, než tady začneš dávat tyhle ******** dotazy.

Než tohleto vlákno bude zamčeno (A ty doufám na cestu dostaneš BAN, jak ti slíbila Auri) tak ti sem napíšu, že jsi totální magor. Zbavit jedovatého hada jedu je týrání. A takového hada týrá jak ten co mu to udělal, tak i ten kdo ho vlastní.
Neřeším, jestli to je legální, i když myslím, že ne, ale určitě je to nemorální a prasečina.
Pokud nemáš koule, věk, rozum na chov jedovatých hadů, chovej nejedovatý.
Jestli rodiče mají rozum a nedovolí ti jedáka, tak je to jedině správně. Dej jim přečíst ty sračky, co sem píšeš a určitě ti nikdy nekoupí ani hada zmrzačenýho. A nejlepší by bylo, kdyby ti rovnou dali i pár facek....