Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto venomoid alias devenomizace

Dobry den rad bych si. poridil kobru venomoida.minule jarikal że mam spoustu zkusenosti ale to było abych se vyhnul blbym kecum.prosimy je to legalni vlastnit takoveho hada?? Nechci Ho k machrovani.. rodice mi jedaka nedovoli.venomoidaa ano

Vrať se, až duševně dospěješ do stádia člověka (Aurifer)

Zapomeň! na kobru a cokoliv jineho jedovateho.
Lidi co podporují týrání zvířat by měli jít sedět taky, jako ti, co ty zvířata týrají. Devenomizace neni legální a je brána jako týrání. Tak už s tim neotravuj a radši si dřív něco přečti, než tady začneš dávat tyhle ******** dotazy.

Než tohleto vlákno bude zamčeno (A ty doufám na cestu dostaneš BAN, jak ti slíbila Auri) tak ti sem napíšu, že jsi totální magor. Zbavit jedovatého hada jedu je týrání. A takového hada týrá jak ten co mu to udělal, tak i ten kdo ho vlastní.
Neřeším, jestli to je legální, i když myslím, že ne, ale určitě je to nemorální a prasečina.
Pokud nemáš koule, věk, rozum na chov jedovatých hadů, chovej nejedovatý.
Jestli rodiče mají rozum a nedovolí ti jedáka, tak je to jedině správně. Dej jim přečíst ty sračky, co sem píšeš a určitě ti nikdy nekoupí ani hada zmrzačenýho. A nejlepší by bylo, kdyby ti rovnou dali i pár facek....

The Kidano: Tak ty řešíš, jestli je to legální. A už tě nezajímá, jestli je to správné a chovatelsky etické. V dnešní době se na právo a zákon nenahlíží jako na nástroje udržování mravnosti, ale jako na snůšky keců. A kdo si co vykecá nebo uplatí, to má. Doufám, že tohle se zase jednou změní. Ze srdce nesnáším zmrdy (zde bych prosil necenzurovat, poněvadž z hlediska moderní zmrdologie, která se pomalu v dnešní společnosti stává samostatným vědním oborem, charakterizuje slovo zmrd typ člověka s určitými vzorci chování a nezaměnitelnými charakterovými rysy) jako jsi ty. A tvoji zmrdí rodiče (necenzurovat, jde v tomto případě taktéž o odborný termín) tě v tom ještě podporují. Týden se budete opájet radostí, že máte doma nejzajímavějšího mrzáka ve městě. Pak vás přestane bavit a potáhnete se pachtit za další pro vás atraktivní zmrdí zábavou. Z rozmaru bych si být tebou našel něco jiného. Jsi typický příklad moderního rozmazleného hajzlíka, který si myslí, že si může všechno dovolit. Ale takhle to chlapečku nefunguje (a doufám, že si rozbiješ hubu tím nejšerednějším způsobem). To tvoje navážení se do Cejny je velmi směšné. K tomu už nemám slov. Zasloužil bys nařezat. A tvoji rodiče taky.

Venomoid by pro mě neměl jako pro chovatele takovou hodnotu už jen proto, že je to zvíře připravené o přirozenou zbraň využívající k lovu a obraně. Je to de facto mrzák. Navíc u těch korálovcovitých s menšími zuby je to dost kruté (zabít kořist jim podle mého příliš lehce nepůjde). Je to jednoznačně týrání zvířat (a navíc za jediným účelem - pro rozmar nějakého zmrda. Nevidím žádný jiný smysl a účel v tom, proč devenomizovat hada).

Navíc, funguje devenomizace vždy stoprocentně? A takových otázek je tu víc.

Tobě ani nedoporučím teraristickou literaturu. Celá rodina si přečtěte tohle:

zmrdi-vohnouti-a-my-1.html