Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lepení pozadí (z kůry)

Dělám teráium a jako pozadí se mě zalíbil nápad na lepit tam kůru ze stromu.Chtěl bych se zepat jestli s tím má někdo zkušenosti a jestli ji před nalepením nějak zpevnil. Předem děkuji za odpoved..

Ahoj jak tu Vlastik vytahnul toto stare vlakno tak me to celkem zaujalo kdyz to lepite do teraria tak jak to resite s plisni. To Vam kura nezacne plesnivet kdyz tam musite drzet nejakou tu vlhkost? Pomalu chci zacit delat terarko pro meho/moji P. Irminia a kura mi prisel docela jako dobrej napad ale bojim se te plisne. Rovna korkova kura je celkem drahe reseni to se mi nechce :-)