Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jen pro zajímavost

O rozmnožování pavouků sem moc nečetl, ale co vím je že v kokonu mají normálně i přes 600 pavoučků taky sem četl že se v umělém odchovu se do žije asi 90% do dospělosti, a tak by mě zajímalo co s tím pak děláte :D já tomu teda moc nerozumím, ale zajímalo by mě jestli takové množství od jednoho druhu vůbec jde prodat...

Asi si mě blbě pochopil nebo já blbě vyjádřil...Já mám k rozmnožování ještě hodně daleko a už vůbec nechovám sklípkani abych je jenom prodával, ale jen by mě prostě zajímalo co s takovým množstvím chovatelé dělají. Neumím si představit jak totiž někdo má doma několik stovek malých pavouků.