Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chameleon - nový

Ahoj,předevčírem jsem si domů přinesla chamíka mám předešlé zkušenosti z plazy (gekončíci) vím že chamík potřebuje úplně něco jiného. Když sme ho kupovali byl tmavě sitě zelený taková svítivá barva a poté co jsem ho přinesla domů je takoví světlounce zelený do běla z tmavšími (hnědými) skvrnami na těle... chybí mu něco? a jak se pozná samec od samice?

No oni nám ve zvěráči řekli že njeméně 35°C v celém terárku

35°C v celým už je skoro na "chamíka natvrdo". Další příklad, proč se neřídit radama prodavačů ve zverexu...jsou schopní člověku nablejkat neuvěřitelný kecy.

tak moučňáci- blonďáci špatní nejsou. Zvířata je ráda, ale nemělo by se to s nima přehánět. Já moučňáky dávám hlavně zvířatům, které potřebuju "vykrmit" :-)