Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ježek bělobřichý- krmení

Dobrý den všem, projela jsem články, internet.., ale musím se přiznat, že stejně co se potravy týče, nejsem příliš moudrá, nejspíš to bude tím, že nikdo pořádně neví?? Ježečka mám od chovatelky, co preferuje jako hlavní složku potravy kvalitní kočičí granule ( momentálně má k dispozici stále HILLS pro koťata) a občas přidávat kočičí kapsičku ( po těch se může utlouct) a sem tam červíky....co jsem ale četla tak druhý (asi přirozenější) názor je krmit více živou složkou, což ale je docela problém, protože ježura krom moučných červů o nic nejeví zájem. Zkusila jsem mu tam dát cvrčky - tři dny s ježkem vesele vegetovali a přiživovali se,potom jsem je vyndala :-) tak by mne zajímalo, jak to vlastně je, proč by se červi měli dávat v omezeném množství, čím jiným zpestřit ježkovi stravu a jak ho hlavně převést na více "přírodnější" způsob potravy? Ježečkovi jsou momentálně 2,5 měsíce. Jak by měl ideálně vypadat např.týdenní krmný "návod"? předem všem moc díky
Změna předmětu, původně: Ježek bělobřichý (Aurifer)

Dobrý den,

pořídili jsme si 3 měsíční holčičku ježečka, v jakém věku jsou prosím dospělí? Vím, že se to dělí na váhu a na cm, ale chtěla bych vědět v jakém věku je již skutečně dospělá.

Děkuji a přeji pěkný den

LP