Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama-jak s vajíčky!

Zdravím všechny chovatele.Ráno jsme dostali nečekaný dáreček ve formě 12 vajíček.Nevypadá že by měla v sobě dalšíKladiště jsme neměli,původně mi chovatel sdělil,když mi agamy před pár dny daroval,že bude klást samička (sameček) a ono to bylo naopak.Dnes nakladla samička dvě vajíčka na poličku,jedno bylo s příměsí trusu.Po uložení do substrátu,a následně do improvizovaného inkubátoru se 6 vajíček malinko propadlo,jedno z nich je nažloutlé (to z trusu),dalších 6 je normálních.Tak by mě zajímalo jestli vajíčka ponechat všechny nebo je vytřídit?Jinak máme topítko a vyhříváme od 24-29 stupňů.Zatím se snažíme ustálit teplotu.Vajíčka se zezačátku i orosila,substrát je mírně vlhký,přikryto ubrouskem,ať nekape na vajíčka voda.Budu ráda za jakoukoliv radu nebo odkaz.

Hlavne nepresvihnout max. teplotu, snazit se at to nepreleze pres 32°C, radej ani pres 30. Spravit se muzou, ty bile trochu propadle vypadaji jinak dobre. Vajicka do plasove krabicky s vlhkym vermikulitem/perlitem/kdyz nic jineho tak s mechem...atd...krabicku uzavrenou, ve viku jen par direk. Cele bych to zavrel do plastoveho boxu, a vymyslel nejake slaboucke vyhrivani co to dostane nekde mezi 26 - 30°C, tech moznosti je XY...