Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vodní želvy vypuštěné v čr

Zdravím vás všechny teraristy, měla bych takový zvláštní dotázek, zajímáte se tady někdo o druhy vodních želv, které "lidi" vypustí, když jim želvy vyrostou? váhám nad tímto tématem k diplomové práci, ale abych řekla pravdu, tak mám půlroční mimčo, tak se nemůžu sbalit a jet hledat želvuchy, proto mě napadlo, že by někdo z vás mohl vědět, kde se vyskytují, a tím mi neuvěřitelně ulehčit práci. jde mi především o místa, počty, druhy atd, ale to vše už si zpracuji, jen kdybyste někdo věděl o výskytu, tak prosím radte, nebo popřípadě na koho bych se mohla obrátit. předem děkuji, s pozdravem Radka

tak konečně jsem se sem zase dostala, všem děkuji za tipy a náměty, ted počkám na rodičák a hned po připsání na účet se všude rozjedu, ještě jednou všem moc moc díky a samozřejmě, kdybyste ještě kdekoli objevil jakoukoli "vodnici" :-) tak to sem zase hodte :-) díky a mějte se všichni moc moc hezky!!!