Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdravotní problém u Leguána zeleného(Iguana iguana)

dobrý den,mému leguánovi se na čumáčku objevil takový ,,strup" a kolem nosních direk to má takové bělavé. Je mu asi rok,krmím ho zelím,občas ovoce,vojtěškové granule a zelenina. podávám mu ještě nějaký prášek na střevní mikrofloru. UV má dostatek. jinak nejevý žádné známky nemoce,je aktivní až běda :-D a žere normálně. co by to mohlo být? děkuji
[mod]Změna předmětu, původně: Leguán POMOC!!! (Melda)[/mod]

Dobrý den, mám pětiletého leguána zeleného,zničeho nic přestal žrát a stále se mu klepe svalstvo na nohách! Předtím žral normálně pozoruji cca.4 dny.
Můžete prosím poradit zda se jedná o příznak nemoci,nikdy předtím jsem to nezaregistroval.

Děkuji
S pozdravem Martínek