Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hlodavci do bytu (krmení)

Dobrý večer.
Mám otázku, která se týká hlodavců ke krmným účelům. Bydlím v bytě a chtěl bych mít krmení pro hady z vlastních zdrojů. Jenže všichni určitě víme, že hlavní problém je zápach. Má to někdo vyřešené tak ať chov smrdí co nejméně? Popřípadě jaký druh hlodavců chováte a jak je na tom se zápachem? Snad jste mě pochopili. Děkuji

Já jsem problém vyřešil kulišácky po svém. Ikdyž pořád chci něco výkonnějšího co se týče vrhu tak jsem se k tomu ještě pořád nedokopal. Přítelkyně, která je poděs do savců (má na domě koně, kozy, byly i ovce, králíci a doma má ještě osmáky) Tak sme do králíkárny vrazili morčata ať si ,,dělají co chtějí". Škoda je malé reprodukční schopnosti ale to se časem vychytá a vyřeší. Pro větší hadice to je ok a problém v holatech sme vyřešili prostě kupem. Ale taky ještě pořád přemýšlím jak to vymyslet. Protože i ty holata něco stojí. Jediné čeho se bojím já je smrad a čištění 3-4x týdně nepřipadá v úvahu tak 1x nebo 2x bych neřešil ale čistit vícekrát se mi nejen že nechce ale nemám přístup k hoblinám pouze k senu a to nevím jestli by se dalo použít jako stelivo.