Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terarium a svetlo

Zdravím vás.Vie mi prosím pekne niekto poradiť či do teraria pre leguana zeleneho o rozmeroch v š d 2m 1.2m 1.7m stačí jedna žiarovka Exo Terra Solar glo 125W alebo je to malo nema niekto skusenosti? A či s tymto svetlom treba svietiť aspon 12 hod denne.Za odpovede vam dakujem.

Máme v zhruba stejně velkém tera Replux 160W, na vyhřátí je to celkem slušné a na dosvícení podlinky v přední a zadní části stropu po celé šířce. S tou jednou lampou je tam strašná tma. Světla jedou všechna na 12h. Teď tak druhým měsícem zvažujeme přidat ještě jednu lampu. :-D

http://tera.poradna.net/q/view/201340-povoleni-pro -leguana?page=r201361#r201361

Tady jsme se k tomu dostali v diskusi s MadMikem a to je odborník, kterému se dá věřit. Bohužel, od února přišly dvě větší platby, takže situace je taková, že jsme akorát vyměnili Replux za nový Replux (jsem strašně staromódní) a stále hledám nějaké druhé osvětlení. Počítám, že legu by to opravdu uvítal...