Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Profi inkubátor

Zdravím všechny

Uvažuji o koupi nějakého profi inkubátoru, chtěl jsem se zeptat jestli někdo z vás nějaký používá popřípadě s nějakým má zkušenosti(kladné nebo naopak záporné) a mohl by mi nějaký doporučit, jedná se mi opravdu o nějaký kvalitní profi řešený inkubátor.

(kdyby tady aktuální vlákno na toto téma náhodou už někde bylo, tak to prosím mázněte a omlouvám se, našel jsem jen vlákna týkající se inkubátorů domácí výroby)

Děkuji všem, Martin

Tak jsem si půjčil zdroj APC Cyberfort 350VA a po odpojení ze zásuvky a chodu pres baterii
začal doutnat RT 2, takže letěl do koše. Kvalitnější termostat pripojit nebudu riskovat, páč už jinej nemám. Když pripojím prímo topnej kabel na baterii, tak hreje normálně, aspon něco.
Jsem tu na vesnici pristěhovaný tri týdny a už tu 4x nešla elektrika, v inkubátoru mám snůšku od uromastyxů.
Asi budu muset koupit benzínový generátor.