Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chov potkanů

Chtěl bych se zeptat, jaká je optimální velikost ok drátu, pokud si udělám sám regálek na bedničky.
Chci udělat regálek na ccca 20 zajížděcích bedniček, kde budou krmeni zhoda, přes drátěné pletivo, akorát nevím,jestli bude stačit 10mm nebo 13 mm velikost ok pletiva, jelikož granule se větčinou dělají cca 11mm.
Pokud s tím už má někdo zkučenosti nebo spíš takovej regálek na chov doma má, tak budu velice vděčen za radu.

aha, tak to je super, mě zajímalo, jestli stačí velikost pletiva 10 mm, protože se mi zdálo, že ty
díry jsou malý a ten potkyš tím neprostrčí čumák a neukousne to, pokud je to dosatčující a není s tím
problém, tak ta 10 bude dobrá. Já děkuju za názory.