Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Užovka červená - miska na koupání

Ahóój všichni, chtěla sem se zeptat jestli jste někdo zkoušeli dát užovce místo normální misky na koupání takovou tu, kterou používají psi co mají dlouhé uši, je plastová ( http://www.vetobchod.cz/ruzne-misky-cestovani-bezp ecnost-atd/misky/plastove/buster-incredibowl-plast -miska-2-l-zelena-pro-psy-s-dlouhyma-usima.html) to je ona.

Mám užovku asi dva roky, a za celou tu dobu jsem jí neviděla koupat se. Když jsem jí koupila tuto misku, leží tam každý večer skoro z ní ani neleze. Vypadá dost spokojeně, tak bych byla ráda kdyby se někdo podělil o zkušenost :))
Děkuji moc :))

navíc "gumu" do terárka bych se docela i bála dát, není nad keramiku, kterou můžu pořádně umýt vydrbat a udržet čistou. tuhle misku máme- JOOO rozdávala jí Calibra ke krmení :-) leží hozená ve skříni, protože psi z toho pít neumí a nepřijde mi praktická i co se té údržby týče. Všechna havěť se do toho zažere...já bych jí přeci jen raději vyměnila za něco, co se dá udržet dobře čisté :-)