Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Černý gekon

Dobrý den,
Jednou jsem viděl na obrázku černého gekona s červenýma očima. Nevíte někdo náhodou jak se jmenuje?
Případně jestli se tu dá sehnat?
Pro upřesnění myslím, že tam psali něco jako, SATANISTICKÝ GEKON S LISTOVÝM OCASEM.

To ani ne mě se líbil tenhle v černé verzi. Vypadal jak nějaký demon. To abych mohl doma provádět satanistické rituály.
Když já si vždycky vyberu takové zajimávé a náročné druhy.,
Varanus macraei, moloch ostnitý,pak jednoho ostnatého lizarda co se stáčí do klubíčka(zakousne se do ocasu)...