Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleon jemenský - úplné základy

Protože je to tady jak u blbejch na dvorečku a začátečníci se ptají pořád dokola na úplně triviální věci sepsal jsem takový stručný manuál k provozu chameleona jemenského, který spolu s mláďaty co prodávám vrazím kupcům do ruky a ušetřilo mi to drtivou většinu dotazů a vysvětlování základních věcí stále dokola, tak si myslím, že by to mohlo být nápomocné i tady a začátečníci by se nemuseli odkazovat jen na google, kde najdou tisíc různých informací, které si často odporují, ale odkázali by se na toto vlákno a pak se vysvětlili případné nejasnosti...Zhoršit to nic nemůže, tak proč to nezkusit.. třeba to bude fungovat:)

Dobrý den lidičky mám takovej menší dotaz týkající se chamika , Mám doma 2 holčičky jedna má 11 měsíců a ta 2 4 měsíce potíž je v tom že se nám teď někde doma ta malička princezna zatoualala a nemůžeme ji najít prosím vás o radu a následnou pomoc děkuji mockrát