Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem osvětlení terária

prosím o radu ohledně osvětlení do nového terária pro leguána,terárium je atypické v podkroví rozměrově zhruba 2m výška,2m délka a 1m šířka,už jsem toho přečetla tolik že opravdu nevím co tam dát.pokud je tu někdo kdo má s chovem leguána zkušenost tak mi prosím poradte děkuji

Ještě bych se chtěla zeptat co může znamenat to že když delší dobu leží tak jak vstává tak se jí ty přední nohy tak zvláštně třepou jak je dává dopředu,nevím jak to popsat.Netrvá to dlouho pár sekund.