Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Celkové výdaje za chov korálovky

Dobrý den...chtěl bych se zeptat na jakou hodnotu v Kč celkoě aji s teráriem kameny atpod.(až na žrádlo) by mě vyšla korálovka sedlatá od mláděte po dospělou...
Také bych rád věděl jakou min. velikost teraria potřebuje...Děkuji předem.
PS:Rád bych dodal že veci nemusí být moc luxusní, prostě aby to nebylo veliké vypráydnění peněženky.

-----------------------------Děkuji--------------- -------------------
Změna předmětu, původně: Hodnota, Velikost (Aurifer)

To je zase dotaz. Uvažoval by si stejně, kdybys chtěl děcko?

V hospodě taky uvažuješ, že si dáš nějaký patok místo nějakého dobrého pivka, ale řekneš si dám patok stojí o 10kč méně. Jestli takto uvažuješ, nepořizuj si nic a dívej se pouze na fotky, ty ti moc nevyprázdní peněženku

Nejseš ty náhodou příznivec ODS nebo TOP 09? (hlavně všechno zeškrtat a výsledek na tři kosočtverce s čárou)