Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ulomený ocásek

Dobrý den,naší Marušce se ulomil ocásek asi tak 2cm.Měla ho už takoví jak seschlou větvičku asi dlouho,protože mi ji máme 1měsíc a paní od které jsme ji koupili říkala že to nic není.Za ten měsíc se to nijak nezměnilo,kontrolovala jsem to denně,až dnes jsem přišla a má ho ulomený a je tam vidět i krev.Fotku bohužel vložit neumím.Jak mám ranku ošetřit a je nutné chodit na veterinu?Jinak žere řekla bych až moc,paní jí dávala 1krát denně,já 3krát a mám pocit že by jedla i víckrát.V chování taky žádná změna není.Předem děkuji za radu.

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
No trochu jste mě zaskočil tím jestli vím 100% že je to samička.Ona je na 4roky malá,ale když jsem s…
leguán maruška 10.06.2012 12:45
leguán maruška
No, byl tu případ domnělého samečka, který byl samečkem, dokud se nezjistilo, že má plné břicho vaje… poslední
Y Draig Goch 10.06.2012 13:47
Y Draig Goch

No trochu jste mě zaskočil tím jestli vím 100% že je to samička.Ona je na 4roky malá,ale když jsem se ptala tak vajíčka nikdy nenakladla.Jak dojede manžel tak vám sem vhodí nějaké fotky,jak Marušky tak terária k posouzení co by se dalo vylepšit.

No, byl tu případ domnělého samečka, který byl samečkem, dokud se nezjistilo, že má plné břicho vajec... :-) Marušku sem, dobrá by byla fotka femorálních pórů a hlavy i s hřebínkem a lalokem. Jestli máte samičku, bylo by dobré přečíst si něco o snůškách u leguánů, o zadržení snůšky - ne že by se to muselo na 100% stát, ale člověk není nikdy dost připravený.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru