Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hamm 9. 6. 2012

Sále máme ještě toho housera... nebo spíš jedno místo v autě do Hammu, kdyby se chtěl někdo přidat. Vyrážíme v pátek večer z Prahy, cesta přes noc, ráno dorazíme do Hammu a po burze zase hned zpátky do Prahy. Můžeme někoho nabrat i po cestě.

Ti známí chovatelé, na který jsem se těšil (Paul Harris, Oliver z Precisionreptiles, atd..) nedorazili, bylo i o dost míň lidí, než v březnu.. Co se týče nabídky zvířat, tak milion regiusek, hroznýšů, eublepharů, žab.. Na druhou stranu třeba stromovejch varanů, kterých bylo v březnu docela dost nebo kobercovek minimum..
Já bych spíš než katastrofa řekl, že to bylo o něco horší než minule, ale určitě z toho nejsem nějak zklamanej...;-):-)
(A teď vlastně, když už vím, že celá světová (j)elita byla v Holešovicích to docela i chápu:-D:-D).