Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Inkubátory od firmy TeraPlus

Ahoj všichni!Chcu se zeptat, zda má někdo zkušenosti s inkubátory od této firmy?
V současné době používám tento inkuárot: index.php , ale po dvou snůžkách od vousatek ho mám až po strop narvanej a to mám 4 samice vosatek. Z toho důvodu se zajimám o to, že bych pořídil další inkubátor a přemýšlím nad těmito: index.php
popřípadě nad větším typem: index.php

Vím, že mě plno lidi bude radit abych si inkubátor udělal sám, ale výše uvedené inkubátory od firmy TeraPlus nejso zase tak drahý a mám to bez starostí. Všem moc děkuji za odpovědi.

Já mám obdobnou krabici a topení 15W, topím na cca 28°C, když jsem to hlídal tak termostat topil 12min za hodinu v místnosti 22°C. Čím vyšší watáž zvolíš, tím víc se ti pak setrvačností inkubátor přepaluje, pokud nezvolíš odpovídající dražší termostat.

Když se už bavíte o těch kabelech .... nedávno se mi stalo , že mi topnej kabel propálil díru do dna plastové odchovny se šváby ... Měl sem tam ten kabel buhvi jak dlouho spinanej prez termostat (no, termostat .... RT 2 xD) a najednou z niceho nic mi propalil diru do plastu ... Myslel sem , že topnej kabel ani není schopen takové teplo vyvinout .. Je vadnej ten kabel ?

Ahojte, je to dotaz sice mimo inkubátorů ale týká se to TeraPlusu.
Jaké s nimi máte zkušenosti?Já si u nich před 15cti dny objednávala dvě světla,objednávku jsem kompletní zaplatila ihned kartou.Jedno světlo mělo lhůtu dodání 1 den a druhé 5 dnů...mno dnes je to patnáctý den a světla nikde.Na emaily neodepisují a nedaří se mi jim dovolat...už se vám to s nimi někomu stalo?