Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Inkubátory od firmy TeraPlus

Ahoj všichni!Chcu se zeptat, zda má někdo zkušenosti s inkubátory od této firmy?
V současné době používám tento inkuárot: index.php , ale po dvou snůžkách od vousatek ho mám až po strop narvanej a to mám 4 samice vosatek. Z toho důvodu se zajimám o to, že bych pořídil další inkubátor a přemýšlím nad těmito: index.php
popřípadě nad větším typem: index.php

Vím, že mě plno lidi bude radit abych si inkubátor udělal sám, ale výše uvedené inkubátory od firmy TeraPlus nejso zase tak drahý a mám to bez starostí. Všem moc děkuji za odpovědi.

Mám TeraPlus IncubatorMaster, funguje, jenom RT2 udržuje teplotu cca o 3°C než je nadstaveno, když jsem to chtěl reklamovat, všiml jsem si že na něm chybí 2 šroubky a jeden má strženou hlavu, takže očividně už v něm někdo hrabal... Po druhé bych ho už nekoupil, ale udělal bych si ho sám za poloviční cenu, všechen materiál se dá sehnat taky od něj.

Na RT-2 jsou odpradávna jen dva šrouby a neb to snad vyrábí nějak polák v kůlně na koleni, tak se ani nemůžeš divit, že blbě ukazuje a šroub má orvanou hlavu, ani bych se nedivil, kdyby měl někdo verzi stlučenou hřebíkama :-D. Jinak souhlas, ten inkubátor je jen "naleštěnej prd", za 10min práce cca 600,- navíc.

dobrá,kdybych se pustil do vyroby vlastního ikubátoru, bude mi teda stačit polystyrenová bedna co se prodáva treba v makru na mražený potraviny? není potřeba do ní davát akvárko? já dávám vejca do vlhkýho vermikulitu, takže b melo stacit dat do víka topnou fólii, termostat a je to,ne?

tak ona se voda samozřejmě vypařuje, ale od toho by měly být v krabičce dírky na větrání, pak není potřeba nějaké podpírání víčka a krabičky jdou štosovat ;-), ale je to fuk, když je místo, tak proč ne, kvalitní vajíčka se vylíhnou ikdyž je venku zahrabeš do kompostu :-)

Úplně jednoduchý inkubátor, vyrobený narychlo, původně na jedno pužití. Je ze zbytků tvrzeného polystyrenu (Styrodur), lepeno zbytky silikonů, co jsem doma našel (bílý, hnědý), spoje ještě posychrovány dlouhými vruty do dřeva. Přední víko - dvoukomůrkový polykarbonát, zajištěný jen ohnutám drátkem:-) Šikmý strop kvůli okapu vody, na stropě sponkami připevněný topný kabel. Kompletně to má necelé kilo, a 100% funkčnost!

Původně jsem "to" chtěl po použití vyhodit, ale nakonec jsem si tu obludu nechal pro strejčka Příhodu. Co kdyby? :-D

dejme tomu, že koupim termobednu z polstyrenu cca 50x 40x 20 cm (rozměry jsem ted tipnul), jakou topnou fólii by jste tam dali, jde mi o vatáž http://teraplus.eshop-zdarma.cz/index.php?category _id=31 . v inkubátoru budu potřebovat teplotu max. lehce přes 30C.

tady jsem našel stranku na boxy - tak dejme tomu že vezmu ten nejvetší označen Z

http://www.polystyren-shop.cz/polystyren-shop/esho p/2-1-Termoboxy-s-vikem/0/5/5-Polystyrenovy-termob ox-s-vikem-Z

Já mám obdobnou krabici a topení 15W, topím na cca 28°C, když jsem to hlídal tak termostat topil 12min za hodinu v místnosti 22°C. Čím vyšší watáž zvolíš, tím víc se ti pak setrvačností inkubátor přepaluje, pokud nezvolíš odpovídající dražší termostat.

Když se už bavíte o těch kabelech .... nedávno se mi stalo , že mi topnej kabel propálil díru do dna plastové odchovny se šváby ... Měl sem tam ten kabel buhvi jak dlouho spinanej prez termostat (no, termostat .... RT 2 xD) a najednou z niceho nic mi propalil diru do plastu ... Myslel sem , že topnej kabel ani není schopen takové teplo vyvinout .. Je vadnej ten kabel ?

Ahojte, je to dotaz sice mimo inkubátorů ale týká se to TeraPlusu.
Jaké s nimi máte zkušenosti?Já si u nich před 15cti dny objednávala dvě světla,objednávku jsem kompletní zaplatila ihned kartou.Jedno světlo mělo lhůtu dodání 1 den a druhé 5 dnů...mno dnes je to patnáctý den a světla nikde.Na emaily neodepisují a nedaří se mi jim dovolat...už se vám to s nimi někomu stalo?